Ekibimiz

Team Member
Ergün GÜLTEKİN Genel Müdür

1973 yılı Manisa doğumludur. 1996 yılında ODTÜ Makine Mühendisliği’nden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini 1999 yılında ODTÜ Makine Mühendisliği’nde tamamlamıştır.

Savunma Sanayi şirketinde Satış Sonrası Hizmetler ve Program Mühendisi deneyimini takiben, 2002 yılında “Yönetici Adayı (MT) Seçme ve Yerleştirme Programı” kapsamında Koç Grubu Şirketlerinden “New Holland - Türk Traktör ve Ziraat Makineleri A.Ş.” şirketinde göreve başlamıştır. Koç Grubu’nda, Kalite Mühendisi, Motor Geliştirme Proje Yöneticisi, Kalite ve Güvenilirlik Yöneticisi, Üretim Müdürü ve ARGE Müdürü olarak hizmet vermiştir. Özel sanayi kuruluşlarında Fabrika Müdürü olarak da görev alan Gültekin, 2012 yılından bu yana, sahibi olduğu ‘Pozitif Değer Mühendislik ve Danışmanlık’ firmasında Genel Müdür ve Uzman Yönetim Danışmanı olarak çalışmaktadır.

Yönetim ve kurumsal değerlendirme, stratejik planlama ve yeniden yapılandırma; insan kaynakları yönetimi, verimlilik / kapasite iyileştirme ve maliyet indirimi merkezli üretim teknoloji ve iş gücü yönetimi, iş geliştirme ve yatırım yönetimi konularında yönetim danışmanlığı yapmakta olan Ergün Gültekin, 2012 yılından bu yana, enerji, makine, imalat, medikal, inşaat, ahşap/mobilya, otomotiv ana ve yan sanayi, elektrik, mühendislik ve satış/pazarlama sektörü projelerinde proje yöneticisi ve uzman Yönetim Danışmanı olarak görev almıştır.

Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde Yarı Zamanlı Öğretim Görevlisi olarak ders vermekte olan Gültekin, aynı zamanda Yönetim Danışmanları Derneği Meslek Kurulu Üyesi olarak mesleki etkinliklerini ve sorumluluklarını sürdürmektedir. İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

Team Member
Sait ATINÇ Uzman Yönetim Danışmanı

1976 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği’nden mezun olmuştur. 1978 yılında Sevk İdare Derneği’nin düzenlediği ‘Mülakat Teknikleri ve Beşeri İlişkiler’ programını; 1991 yılında ise Atlantic Research Corp. (ABD) düzenlediği ‘Planning and Materials Management’ programını tamamladı.

T.İş Bankası ve BM Sınai Kalkınma Teşkilatı’nda (UNIDO) eğitim uzmanı olarak çalıştı. 1982 yılında üretime geçerek otomotiv ve savunma sanayi şirketlerinde 25 yıl mühendis ve yönetici olarak görev yaptı. Üç büyük şirkette yürüttüğü profesyonel kariyeri boyunca planlama, satınalma, proje yönetimi, kalite sistemleri ve insan kaynakları konularında sorumluluklar üstlendi. 2003-2004 yıllarında Koç Topluluğu şirketlerinin insan kaynakları sistemlerini yeniden yapılandırma sürecini yürüten proje ekibi içinde yer aldı.

2008 yılından beri uzmanlık alanı olan üretim yönetimi, stratejik planlama, malzeme yönetimi, tedarik zinciri, proje yönetimi, kalite sistemleri ve insan kaynakları konularında danışmanlık yapmaktadır. 2012 yılında ‘Pozitif Değer Mühendislik ve Danışmanlık’ ekibine katılan Sait Atınç, Uzman Yönetim Danışmanı olarak çalışmaktadır.

Team Member
Hakay TAŞDEMİR Uzman Danışman

1969 yılı Elazığ doğumludur. Fırat Üniversitesi Kimya Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra Mersin Üniversitesi Çevre Mühendisliğimde Yüksek lisans yapmıştır. Öğrencilik yıllarında Elazığ'da Apple yetkili bayiliği yapmış, ödüllü projeler geliştirmiştir. Daha sonra ticareti bırakak askerlik görevi sonrası Ankara'da kısa süre yazılım firmasında çalıştıktan sonra 2000 yılında Koç Grubu Şirketlerinden “Demir Export A.Ş.” şirketinde göreve başlamıştır. Koç Grubu’nda, uzun süre Bilgi Sistemleri Sorumlusu olarak çalışmıştır. Daha sonra Genpower Jeneratör A.Ş., Nurus Mobilya gibi sektöründe ülke lideri firmalarda Bilgi Sistemleri Müdürlüğü yaptıktan sonra özellikle ERP alanında olmak üzere IT danışmanlığı yapmaya başlamıştır. ERP kurulumu, firma ihtiyaçlarına göre geliştirilmesi, IT yönetimi, üretim depo ve lojistik konularında ERP, IT ve yönetim danışmanlığı yapmakta olan Hakay Taşdemir, çeşitli sektörlerdeki projelerde proje yöneticisi ve uzman danışman olarak görev almıştır.